Lakier paper-touch - 02.11.2020

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty dodajemy opakowania foliowe z lakierem paper touch, wyglądające jak wykonane z papieru, jednocześnie zachowując strukturę papieru w dotyku.

 Specjalny lakier, który nadaje opakowaniu efekt tekstury papieru, sprawia, że opakowania stają się przyjemniejsze w dotyku i wizualnie bardziej przyciągają uwagę. Łudzące podobieństwo do prawdziwego papieru, sprawia że klienci chętniej sięgają po produkty znajdujące się w takim opakowaniu, gdyż stają się one bardziej ekskluzywne i szlachetne niż te, które znajdują się w standardowej folii. Lakier paper touch może zostać położony po całości opakowania lub na jego fragmencie.

Nasze produkty doskonale chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz posiadają wysoką barierowość na gazy i parę wodną.

Innowacyjna technika lakierowania paper touch, sprawi, że Państwa produkty staną się konkurencyjne w porównaniu z tymi samymi produktami, zapakowanymi w standardowe laminaty foliowe.

Opakowania z paper touch mogą przyjąć formę gotowych worków np. doypack, stabilo, płaskich, z tylnym zgrzewem, z fałdami bocznymi oraz laminatu - taśmy na roli.

In den letzten Jahren haben wir uns zu einem der größten Hersteller von Doypack-Verpackungen in Europa entwickelt und verfügen über 5 Produktionslinien, die nur dieser Art von Verpackung gewidmet sind.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki, POLAND

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl