Laminaty na roli - producent laminatów

Moderno Mundo producent laminatów wielowarstwowych, laminaty na roli

Producent wielowarstwowych laminatów foliowych

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja zadrukowanych laminatów dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Z uwagą słuchamy naszych klientów, by zapoznać się z ich oczekiwaniami względem produktu, a następnie wspólnie staramy się wybrać rozwiązanie, które po pierwsze okaże się najbardziej funkcjonalne, a po drugie zachęci konsumentów do zainteresowania się danym artykułem. W ofercie posiadamy standardowe laminaty BOPET/PE, BOPET/PP, BOPETmet/PE, OPP/PP, OPP/PE, PE/PE, BOPA/PE oraz APET/PE z dodatkiem EVOH, ANTIFOG oraz PEEL. Na życzenie klienta wykonamy każdą inną aplikację.

 

Jako doświadczony producent dbamy o to, by produkowane przez nas wielowarstwowe laminaty charakteryzowały się różną barierowością w zależności od struktury surowców i grubości folii. Produkujemy m.in. zadrukowane laminaty papierowe, metalizowane, bezbarwne, aluminiowe.

Opakowania z wielowarstwowych laminatów foliowych cechują się niezwykłą wytrzymałością mechaniczną, połyskiem oraz wysoką transparentnością - przeźroczystością. Opakowania te znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach przemysłu, do pakowania próżniowego, w atmosferze gazów modyfikowanych MAP, zarówno produktów świeżych, suchych, jak i głęboko mrożonych.

Jako rzetelny i profesjonalny producent laminatów, stawiamy na najwyższą jakość oferowanych wyrobów, dzięki czemu pozwalają one na optymalne zabezpieczenie pakowanych produktów przed tlenem, parą wodną czy intensywnym promieniowaniem słonecznym. Wszystkie wykonywane przez nas dwuwarstwowe oraz trójwarstwowe laminaty foliowe dają dodatkowo możliwość tworzenia wytrzymałych gotowych opakowań.

Laminaty, wykorzystywane do pakowania produktów na maszynach pakujących pionowych i poziomych typu flowpack, termoformujących i tray-sealer.

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376