O firmie

Moderno Mundo - o nas

Firma Moderno Mundo sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się produkcją wielowarstwowych folii i opakowań dla różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy uznaną marką na polskim i europejskim rynku producentów opakowań oraz laminatów. Siedziba firmy znajduje się w dogodnej lokalizacji między Berlinem, a Warszawą w sąsiedztwie autostrady A2.

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania. Ciągle wprowadzane udoskonalenia i innowacje stawiają nas w szeregu firm kreujących trendy na rynku. Obecnie produkujemy około 50 milionów opakowań rocznie.

Naszymi klientami są zakłady produkcyjne działające w następujących branżach: przetwórstwa spożywczego (zbóż, mąk, orzechów, nasion, owoców oleistych, kakao, warzyw, bakalii, przypraw), mięsnej, mleczarskiej, chemicznej (proszki, tabletki, płyny, chusteczki, koncentraty), cukierniczej, dań gotowych, karm i gryzaków dla zwierząt oraz innych.

Zatrudniani pracownicy służą fachową pomocą w doborze rodzaju opakowań, typu nadruku oraz radą w dostosowaniu opakowania do konkretnego produktu.

Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel zapewnia najwyższą na rynku jakość produktu oraz obsługi klienta. Staramy się, aby każdy nasz klient był traktowany indywidualnie.

Możemy się pochwalić ciągle udoskonalanym, nowoczesnym parkiem maszynowym, składającym się z zaawansowanych technologicznie urządzeń do drukowania, laminowania, cięcia folii oraz produkcji worków i opakowań. Dysponujemy własną przygotowalnią, która pozwala na stworzenie opakowania od projektu aż po produkt gotowy.

Dla każdego klienta zapewniamy indywidualnego opiekuna, zawsze zorientowanego o statusie realizacji oraz opiekę technologiczną w zakresie doboru odpowiedniego opakowania. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość proponowanych wyrobów oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, że jako renomowany producent opakowań foliowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet nietypowemu zleceniu. Szybkie działanie i sprawna realizacja stanowią klucz do naszego sukcesu.

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376