O firmie

Producent opakowań, toreb i worków foliowych z nadrukiem

Producent opakowań i worków foliowychFirma Moderno Mundo sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się produkcją wielowarstwowych folii, worków i toreb dla różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy uznaną marką na polskim i europejskim rynku producentów opakowań oraz laminatów. Siedziba firmy znajduje się w dogodnej lokalizacji między Berlinem a Warszawą w sąsiedztwie autostrady A2.

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 6 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj produktu. Ciągle wprowadzane udoskonalenia i innowacje stawiają nas w szeregu firm kreujących trendy na rynku. Obecnie produkujemy około 60 milionów opakowań rocznie.

Naszymi klientami są zakłady produkcyjne działające w następujących branżach: przetwórstwa spożywczego (zbóż, mąk, orzechów, nasion, owoców oleistych, kakao, warzyw, bakalii, przypraw), mięsnej, mleczarskiej, chemicznej (proszki, tabletki, płyny, chusteczki, koncentraty), cukierniczej, dań gotowych, karm i gryzaków dla zwierząt oraz innych.

Zatrudniani pracownicy służą fachową pomocą w doborze rodzaju opakowań, typu nadruku oraz radą w dostosowaniu toreb do konkretnego produktu. Z ich pomocą możliwe będzie także wybranie najlepszego materiału. Spośród folii, kilku rodzajów papieru oraz innych surowców, każdy potencjalny klient znajdzie najlepszy materiał do przechowywania swoich wyrobów.

Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel zapewnia najwyższą na rynku jakość produktu oraz obsługi klienta. Staramy się, aby każdy nasz klient był traktowany indywidualnie. Producent taki jak my, zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie kontrahenta.

Możemy się pochwalić ciągle udoskonalanym, nowoczesnym parkiem maszynowym, składającym się z zaawansowanych technologicznie urządzeń do drukowania, laminowania, cięcia folii oraz produkcji worków i opakowań. Dysponujemy własną przygotowalnią, która pozwala na stworzenie opakowania od projektu aż po produkt gotowy.

Dbamy o naszych odbiorców. Dla każdego klienta zapewniamy indywidualnego opiekuna, zawsze zorientowanego o statusie realizacji oraz opiekę technologiczną w zakresie doboru odpowiedniego opakowania. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość proponowanych wyrobów oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, że jako renomowany producent opakowań foliowych jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet nietypowemu zleceniu. Szybkie działanie i sprawna realizacja stanowią klucz do naszego sukcesu.

Niezależnie od tego, czy przedmiotem zlecenia będą proste torby do pakowania próżniowego, czy też inne opakowania foliowe z nadrukiem, oferowane towary zawsze wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Materiały produkowane przy zachowaniu wszelkich norm to gwarancja bezpiecznego przechowywania zawartości, nawet podczas niekorzystnych warunków zewnętrznych.

Najlepsze rozwiązania do pakowania, transportowania i magazynowania żywności oraz różnego rodzaju drobnych towarów są na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszych produktów!

Przykładowe produkty:

Producent opakowań i worków foliowychProducent opakowań i worków foliowych

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376