Worki Stabilo - producent folii pape

Producent worków Stabilo z fałdami bocznymi i folii pape

Moderno Mundo producent worków stabilo z fałdami bocznymiJesteśmy producentem worków stabilo z fałdami bocznymi. Opakowania produkowane są na bazie polipropylenu, polietylenu, poliestru, papieru brązowego lub białego oraz aluminium. Jako nieliczni mamy możliwość produkcji worków stabilo papierowych z pionowym oknem transparentnym. W naszej ofercie znaleźć można także wysokiej jakości torby do pakowania próżniowego typu PAPE.

Opcje dodatkowe:

  • z nadrukiem flexograficznym do 8 kolorów,
  • nadruk połysk lub matowy lub wybiórczy matowy
  • z eurodziurką, z uchwytem „3 palce” lub z rączką,
  • wykonane z materiału bezbarwnego, metalizowanego, aluminiowego, papierowego (każdy z materiałów może zostać zadrukowany)
  • w różnych rozmiarach i grubościach

Worek STABILO, podobnie jak worki do pakowania próżniowego PAPE, znajdują zastosowanie w wielu branżach: spożywczej, chemicznej, owocowo-warzywnej, cukierniczej, farmaceutycznej, technicznej. Oprócz tego worek z fałdami bocznymi sprawdzi się również w innych branżach przemysłu. Produkty te stanowią doskonałe rozwiązanie, gdy niezbędne staje się przechowanie produktów w warunkach, które sprzyjają długotrwałemu zachowaniu świeżości i czystości. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Najwyższej jakości torby wytwarzane są z użyciem nowoczesnej technologii i przy zachowaniu restrykcyjnych norm dotyczących asortymentu wykorzystywanego do przechowywania żywności. Sprawdzą się one zarówno w przemyśle spożywczym, jak i gastronomii. Możliwość wykonania worków STABILO oraz toreb PAPE zgodnie ze wszystkimi standardami czyni z nich doskonałe rozwiązanie do przechowywania żywności w atmosferze modyfikowanej.

Wybór oferowanych produktów to gwarancja zadowolenia z trwałości materiałów i staranności ich wykonania. Worki próżniowe PAPE oraz STABILO z fałdami rozwiążą kłopot z transportowaniem i magazynowaniem wszelkiego towaru podatnego na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zarówno worki do pakowania próżniowego, jak i worki z fałdami bocznymi cechują się najwyższą jakością oraz atrakcyjną ceną. Odpowiednio zabezpieczone produkty to inwestycja w zadowolenie klientów i markę firmy. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem i skorzystania z oferty stworzonej z myślą o bezpiecznym przechowywaniu żywności.

"3 palce"

Wentyl

Euro dziurka

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376