Proces produkcji opakowań foliowych z nadrukiem - profesjonalna produkcja opakowań foliowych

PREPRESS

Nasze studio prepress przygotowuje projekty dla klientów zgodnie z ich życzeniem oraz pomaga w optymalizacji pod kątem druku fleksograficznego.

DRUKARNIA

Drukujemy na najnowocześniejszych, 8-kolorowych maszynach w technologii fleksograficznej. Oferujemy lakiery powierzchniowe np. matowy, paper touch, UV.

LAMINACJA

W procesie laminacji łączymy folie w laminaty wielowarstwowe duplex lub triplex.

LEŻAKOWANIE

Folia leżakuje w odpowiednich warunkach, aby uzyskać właściwe parametry fizycznochemiczne przed kolejnym procesem produkcji.

CIĘCIE

Podczas przewijania i cięcia roli powstają mniejsze rolki laminatów do dalszej produkcji lub są wysyłane bezpośrednio do klienta.

ZGRZEWANIE I FORMOWANIE

W procesie formowania i zgrzewania laminatów powstaje produkt finalny – worek w ustalonym kształcie i z opcjami wykończenia.

KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcyjnym. Badanych jest wiele parametrów folii oraz opakowań za pomocą specjalistycznych urządzeń.

MAGAZYN

Posiadamy duże stoki magazynowe opakowań, które pozwalają na wysyłkę towaru natychmiast do klienta.

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376