Worki ekologiczne Doypack oraz Stabilo

Producent worków ekologicznych - przyszłość planety

WALKA O CZYSTĄ PLANETĘProducent worków ekologicznych Moderno Mundo

Dbając o środowisko naturalne i dobro naszej planety, w 2019 roku rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem opakowania w 100% przetwarzalnego. Jest to również odpowiedź na częste pytanie klientów o taki właśnie rodzaj opakowania.

JAK JEST OBECNIE?

Obecnie większość opakowań barierowych produkowana jest z laminatów foliowych czyli połączenia dwóch lub trzech rodzajów folii. To właśnie laminowanie sprawia, że:

- folia nabiera odpowiednich właściwości fizykochemicznych, które umożliwiają formowanie i zgrzewanie opakowań;

- opakowanie staję się opakowaniem wysokobarierowym tj. umożliwia pakowanie w atmosferze gazów modyfikowanych (MAP)/pakowanie próżniowe i jest barierą dla tlenu, pary wodnej czy aromatów.

Niestety na ten moment opakowania laminowane są trudnorecyklingowalne lub ich recykling nie jest możliwy.

CO CHCEMY UZYSKAĆ?

Opakowanie, które jest w 100% recyklingowalne, wytworzone z jednego rodzaju surowca, a zarazem posiada właściwości opakowania wysokobarierowego. Pozytywne wyniki dotychczasowych prób i testów technologicznych zbliżają nas do premiery produktu nadającego się do recyklingu, a zarazem zbliżonego właściwościami do obecnie stosowanych materiałów opakowaniowych.

CO JUŻ MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

Na ten moment proponujemy doypacki oraz worki stabilo w stylistyce eko czyli pokryte papierem kraft (brązowym lub białym). Mamy możliwość produkcji opakowań z oknem. W standardzie posiadamy opakowania doypack w pojemności od 250ml do 2000ml, zarówno z oknem jak i bez. Na życzenie klienta wykonujemy nadruki.

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376