Image is not available
Świat nowoczesnych opakowań

Produkujemy opakowania na bazie wielowarstwowych laminatów – zadrukowanych, bezbarwnych, metalizowanych, aluminiowych i papierowych (PET/PE, PETmet/PE, PET/AL./PE, PP/PP, PAP/PET/PE itd.) Oferujemy worki doypack niezadrukowane oraz zadrukowane metodą fleksograficzną.

Image is not available
Image is not available
Image is not available
DRUKARNIA FLEKSOGRAFICZNA

Drukujemy na folii i papierze na nowoczesnych maszynach fleksograficznych do 8 kolorów

Image is not available
Image is not available
Nowoczesność
Rzetelność

Naszymi klientami są zakłady produkcyjne działające w następujących branżach: przetwórstwa spożywczego (zbóż, mąk, orzechów, nasion, owoców oleistych, kakao, warzyw, bakalii, przypraw), mięsnej, mleczarskiej, chemicznej (proszki, tabletki, płyny, chusteczki, koncentraty), cukierniczej, dań gotowych, karm i gryzaków dla zwierząt oraz innych.

previous arrow
next arrow
Slider
Producent opakowań

Moderno Mundo - producent worków przemysłowych i foliowych z nadrukiem

Firma Moderno Mundo sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się produkcją wielowarstwowych folii i opakowań dla różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy uznaną marką na polskim i europejskim rynku producentów opakowań oraz laminatów. Siedziba firmy znajduje się w dogodnej lokalizacji między Berlinem, a Warszawą w sąsiedztwie autostrady A2.

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania. Ciągle wprowadzane udoskonalenia i innowacje stawiają nas w szeregu firm kreujących trendy na rynku. Obecnie produkujemy około 50 milionów opakowań rocznie.

O nas

Świat nowoczesnych opakowań

Nasza oferta

Oferta Moderno Mundo - opakowania dla przemysłu spożywczego

Worki Doypack

Jako producent worków stojących typu doypack oferujemy funkcjonalne opakowania bezbarwne, papierowe, aluminiowe oraz metalizowane. Każdy z materiałów może zostać zadrukowany zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Duże stany magazynowe pozwalają na realizację wybranych zamówień w przeciągu kilku dni.

Więcej

Worki Stabilo

Zajmujemy się produkcją worków stabilo z fałdami bocznymi. Wszystkie worki mogą zostać zadrukowane oraz wyposażone w euro-dziurkę lub uchwyty - „na 3 palce” lub „rączkę”. Produkowane w różnych rozmiarach i grubościach, z laminatów lub monofolii przystosowanych pod konkretny produkt.

Więcej

Worki płaskie

Proponujemy wysokiej jakości worki płaskie z 3 zgrzewami lub z tylnym zgrzewem, które idealnie sprawdzą się do pakowania wyrobów piekarnicznych, mięsnych, mleczarskich, garmażeryjnych, tytoniowych, cukierniczych oraz wielu innych. Dostępne opakowania są szczelne, odporne na rozdarcia i gwarantują długotrwały okres świeżości.

Więcej

Worki ekologiczne

Dbając o środowisko naturalne i dobro naszej planety, w 2019 roku rozpoczęliśmy pracę nad stworzeniem opakowania w 100% przetwarzalnego. Pozytywne wyniki dotychczasowych prób i testów technologicznych zbliżają nas do premiery produktu nadającego się do recyklingu, a zarazem zbliżonego właściwościami do obecnie stosowanych materiałów opakowaniowych.

Więcej

Laminaty na roli

Oferujemy szeroką gamę laminatów wielowarstwowych produkowanych na bazie folii polietylenowej, polipropylenowej, poliamidowej, poliestru, papieru oraz aluminium. Laminaty foliowe są przeznaczone do pakowania produktów na maszynach pakujących pionowych i poziomych (typu flow pack, termoformujących i tray-sealer).

Więcej

Nasze portfolio

worki doypack
opakowania dla przemysłu spożywczego
worki stabilo
opakowania ekologiczne
worki doypack
opakowania dla przemysłu spożywczego
worki stabilo
Nadruk fleksograficzny na opakowaniach

Nadruk fleksograficzny na opakowaniach

Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań i drukarnią fleksograficzną wykonującą nadruki fleksograficzne na opakowaniach. Dostarczamy klientom zadrukowaną folię na roli lub gotowe, zgrzane opakowania. Drukujemy nowoczesnymi maszynami fleksograficznymi, przy użyciu najwyższej jakości farb i matryc fotopolimerowych renomowanych producentów. Każdy materiał – poliester, polietylen, polipropylen, poliamid - może zostać zadrukowany międzywarstwowo lub nawierzchniowo. Mamy możliwość druku do 8 kolorów oraz stosowania lakierów: matowego lub „paper-touch”, który sprawia, że folia w dotyku przypomina papier. Jako jedyni na rynku oferujemy innowacyjne nadruk widoczny w świetle UV, który ma zabezpieczać opakowanie przed próbami naśladownictwa. Jest to innowacja w skali światowej. Oferowane przez nas nadruki fleksograficzne na opakowania są trwałe, efektowne, estetyczne i przygotowywane zgodnie z projektem i życzeniem klienta. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej jakości oraz kompleksową obsługę związaną z nadrukami na folii.

Moderno Mundo sp. z o.o. - producent worków foliowych

Produkcją opakowań z folii miękkich zajmujemy się od wielu lat. Produkujemy opakowania wykonane z wielowarstwowych, wysokobarierowych laminatów foliowych oraz folii mono. Posiadamy park maszynowy umożliwiający produkcję opakowań w różnej formie – doypacków, worków stabilo z fałdami bocznymi, worków z tylnym zgrzewem, worków płaskich, saszetek. Opakowania mogą zostać wzbogacone o strunę, korek, wentyl, nacięcie „easy-open”, laserową linię do łatwego otwierania. Dbając o dobra środowiska oraz zaspokajając oczekiwania klientów, prowadzimy próby technologiczne, które pozwolą wprowadzić na rynek barierowe opakowania recyklingowalne. Obecne próby pozwalają przypuszczać, że w najbliższym czasie, jako producent opakowań foliowych, oferować będziemy Państwu laminaty na roli oraz gotowe opakowania nadające się do recyklingu.

Jak wygląda proces produkcji worków foliowych

Proces produkcji worków foliowych jest bardzo złożony. Każdy z etapów produkcji (projektowanie, drukowanie, laminacja, cięcie folii, zgrzewanie) odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Gądkach k. Poznania. Działamy w systemie ISO 9001/2015 oraz jesteśmy na etapie wdrażania systemu BRC PACKAGING.

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376