Worki barierowe płaskie z laminatów foliowych

Producent worków foliowych płaskich

Worki foliowe płaskie producent Moderno MundoJako doświadczony producent worków foliowych chcemy zaproponować Państwu wysokiej jakości, funkcjonalne opakowania wykonywane na bazie wielowarstwowych laminatów.

Worki płaskie z 3 zgrzewami oraz worki płaskie z tylnym zgrzewem produkujemy według indywidualnych wymagań klienta, dotyczących wymiaru i grubości.

Do produkcji worków wykorzystujemy folie wielowarstwowe takie jak:

  • PET/PE
  • OPA/PE
  • PETmet/PE
  • PET/Al/PE
  • PET/PP

Każdy worek barierowy może być wzbogacony o zamknięcie strunowe, nacięcie boczne (easy open), zaokrąglone narożniki, korek, wentyl oraz euro zawieszkę. Worki barierowe to doskonały wybór, który umożliwi zachowanie świeżości artykułów spożywczych oraz innych - w zależności od charakteru pakowanego produktu będziemy w stanie doradzić Państwu, które worki sprawdzą się najlepiej.

Woreczki płaskie z laminatów foliowych przeznaczone są do pakowania próżniowego i w atmosferze gazów modyfikowanych MAP. Worki do pakowania próżniowego znajdują zastosowanie w takich branżach jak: mięsna, mleczarska, owocowo-warzywna, rybna, garmażeryjna, cukiernicza, chemiczna, farmaceutyczna, techniczna i innych.

producent opakowań worków foliowych

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się jednym z największych producentów opakowań typu doypack w Europie, posiadając 5 linii produkcyjnych dedykowanych tylko pod ten rodzaj opakowania.

Moderno Mundo sp. z o.o.

ul. Firmowa 10, Robakowo, 62-023 Gądki

(+48) 61 306-77-77

biuro@modernomundo.pl

NIP: PL7792388376